33-dniowe rekolekcje indywidualne zawierzenia życia św. Józefowi

Zapraszamy na 33 dniowe rekolekcje indywidualne zawierzenia życia św. Józefowi 16 luty - 19 marca 2024 r.

Podstawą naszych rekolekcji będzie książka „Konsekracja św.Józefowi” ks. D. Callowaya oraz 6 spotkań:
- 16 II (piątek) – droga krzyżowa ze św. Józefem;
- 19 II (poniedziałek) - spotkanie z ks. Rekolekcjonistą w ramach rekolekcji parafialnych (godz. 19 - po Mszy św.)
- oraz kolejne spotkania z katechezą: 26 II, 4 III, 11 III i 18 III (ok. godz. 19 - po Mszy św.).

Zakończeniem rekolekcji będzie akt zawierzenia w Uroczystość św. Józefa 19 III br.
Zapisy w zakrystii do 12 lutego (byśmy zdążyli sprowadzić książki). Cena książki to ok. 32-34 zł (w zależności od ilości).

Konsekracja św. Józefowi to uznanie Go za swego ojca duchowego i pragnienie upodobnienia się do tego pokornego i wiernego opiekuna Świętej Rodziny.
Jego przykład i ochrona to pewna droga wyjścia z zamętu w jakim obecnie żyje świat. Potrzebujemy duchowego ojcostwa św.Jozefa do pomocy w obronie małżeństwa,                                                                                                             rodziny i moralności.

„Ostateczna bitwa między Bogiem i szatanem zostanie stoczona o rodzinę” - św. Łucja, Fatima.

Najświętsza Maryja Panna jest naszą duchową matka i ucieczką, św. Józef naszym kochającym duchowym ojcem i brakującym ogniwem w świecie szukającym prawdy,pokoju i nadziei.

Zapraszam Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Bogaci w Miłosierdzie” przy parafii Matki Bożej Miłosierdzia.